ویرا تکویرا تکویرا تک
09106767310
agriuav.ir@gmail.com
شهرک غرب، انتهای دادمان، پژوهشگاه نیرو
ویرا تکویرا تکویرا تک

تامین قطعات پهپاد سمپاش

تامین قطعات پهپاد سمپاش

پهپاد کشاورزی نوعی پهپاد صنعتی و غیر نظامی است که خدمات گسترده ای را در صنعت کشاورزی به کشاورزان ارائه میدهد و باعث تولید محصولاتی با کیفیت تر میشود . از بزرگترین مزایای پهپاد کشاورزی میتوان به باصرفه تر و اقتصادی بودن ، کارآمد تر ، سریع و دقیق تر بودن آن اشاره کرد . این ربات های پرنده ی کشاورزی به خودی خود دسته بندی های گوناگونی از لحاظ کاربری نظیر پهپاد کودپاش ، پهپاد بذر پاش ، پهپاد سمپاش برای زمینه های مختلف کشاورزی دارند .امروزه پهپاد های سمپاش یکی از محبوب ترین نوع آنها بین کشاورزان می باشند. کاربران میتوانند توسط این پرنده هوشمند سمپاش عملیاتی مانند محلول پاشی ، گرد پاشی ، گوگرد پاشی و … برای انواع محصولات کشاورزی خود انجام دهند .

پهپادهای سمپاش کشاورزی دارای اجزا و قطعات متعددی هستند. به طور کل پهپاد سمپاش شامل سیستم محرکه و پیشرانه ، سیستم پاشش، سیستم کنترل کننده پرواز و اجزا جانبی و مصرفی است .

قطعات تشکیل دهنده پهپاد سمپاش عبارتند از :

فریم ( بدنه )
کنترل پرواز ( فلایت کنترل )
باتری
ملخ
موتور
رادیو کنترل
رادار مانع
رادار ارتفاع
نازل سمپاش
پمپ

ویرا تک مرجع فروش و تامین تمامی قطعات تشکیل دهنده ی پهپادهای سمپاش کشاورزی است . تیم ویرا تک همواره در تلاش است تا قطعات اورجینال و به روز را در کمترین زمان در دسترس کاربران پهپاد سمپاش قرار دهد . تمامی قطعات موجود در فروشگاه ویرا تک شامل گارانتی و ضمانت 100% هستند . شما میتوانید قطعات مورد نیاز خود را با خیالی آسوده از فروشگاه ویرا تک یا تماس با تیم فروش تهیه کنید .

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X