ویرا تکویرا تکویرا تک
09106767310
agriuav.ir@gmail.com
شهرک غرب، انتهای دادمان، پژوهشگاه نیرو
ویرا تکویرا تکویرا تک

خدمات

خدمات پهپادی

با خدمات پهپادی ویرا تک آشنا شوید

تیم ویرا تک همواره در تلاش است تا خدماتی ویژه ، ممتاز و مطمئن در حوزه ی فناوری نوین پهپاد سمپاش کشاورزی ، به تمامی کاربران این ربات پرنده ی هوشمند کشاورزی ، در تمامی اقصی نقاط کشور ارائه دهد .

در سراسر جهان ، بسیاری از کشاورزان برای سمپاشی و کود دهی محصولات کشاورزی خود از پهپاد سمپاش کشاورزی استفاده میکنند . به کار گرفتن پهپاد در کشاورزی هوشمند فواید بیشمار و قابل توجهی برای کاربر ، همچنین محصولات زراعی دارد . همه ی ما میدانیم پهپاد ها نیز مانند تمامی دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی برای داشتن بهترین نتیجه و عملکرد و طول عمر بیشتر نیازمند انواع گوناگونی از خدمات و پشتیبانی هسنتد.

تیم ویرا تک علاوه بر ساخت و فروش پهپاد های سمپاش کشاورزی ، تخصصی ترین انواع خدمات پهپادی همچون تامین و فروش انواع قطعات پهپاد های کشاورزی ، تعمیرات تخصصی و سرویس دوره ای مولتی روتور سمپاش ، همچنین سمپاشی اراضی کشاورزی سراسر کشور ، را که از اصلی ترین فعالیت های ما بشمار می روند ، به کاربران و دارندگان پهپاد سمپاش ارائه میدهد .

ویرا تک محدوده ی زمانی پشتیبانی ها و ارائه خدمات پهپادی خود را در حوزه ی پهپاد کشاورزی به منظور ایجاد بهترین تجربه کاربری از پهپاد سمپاش و افزایش راندمان عملیاتی و طول عمر دستگاه برای تمامی مشتریان و دارندگان مولتی روتور به صورت مادام العمر در نظر گرفته است .

شما عزیزان میتوانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات پهپاد محور ویرا تک ، با ما تماس بگیرید .

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X